رفتن به مطلب
  • به گیم جی جی خوش آمدید

برای دسترسی و استفاده از تمامی قابلیت های انجمن، شما نیاز به ثبت نام دارید.

آموزش آنلاین بازی کردن The Sims 4 از طریق ZLOEmu

MH11
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این پیوست لطفاً ابتدا ثبت نام کنید.

آموزش آنلاین بازی کردن The Sims 4 به روش ZLOEmu :

- در طول انجام مراحل راه اندازی، آنتی ویروس یا ویندوز دفندر خود را غیر فعال کنید.

- توجه داشته باشید تمام مراحل را به ترتیب انجام دهید تا به مشکل نخورید.

- بدلیل تحریم بودن ایران، برای دانلود کردن ممکن است نیاز به VPN داشته باشید.

1. پیش نیاز ها :

1-1. در سایت ZLOEmu برای مشاهده این لینک لطفاً ابتدا ثبت نام کنید. کنید.

1-2. برای مشاهده این لینک لطفاً ابتدا ثبت نام کنید. را دانلود و نصب کنید.

1-3. برای مشاهده این لینک لطفاً ابتدا ثبت نام کنید. را دانلود و نصب کنید.

1-4. برای مشاهده این لینک لطفاً ابتدا ثبت نام کنید. را دانلود و نصب کنید.

1-5. جدید ترین نسخه کارت صدا و تصویر خود را نصب کنید.

2. راه اندازی :

2-1. برای مشاهده این لینک لطفاً ابتدا ثبت نام کنید. را دانلود و نصب کنید (yes را بزنید تا ZClient اجرا شود).

2-2. با حسابی که در سایت ZLOEmu ثبت نام کردید، در ZClient وارد شوید و منتظر بمانید آپدیت به اتمام برسد. اگر همه چیز اوکی بود شما این متن را مشاهده خواهید کرد: ..Auth success as

2-3. برای مشاهده این لینک لطفاً ابتدا ثبت نام کنید. را دانلود و نصب کنید (ZLOrigin را هرکجا که دوست داشتید نصب کنید بجز پوشه برنامه اصلی Origin).

2-4. پوشه C:\ProgramData\ZLOEmu و پوشه ZClient و پوشه ZLOrigin را در لیست مجاز آنتی ویروس یا ویندوز دفندر قرار دهید.

2-5. ZLOrigin را از طریق ZClient اجرا کنید (قسمت پایین ZClient، گزینه Run ZLOrigin را بزنید).

- بار اول از شما آدرس فایل اجرایی ZLOrigin را میخواهد، به محل نصب ZLOrigin مراجعه کنید و فایل Origin.exe را انتخاب کنید.

2-6. پس از اجرا شدن ZLOrigin، در قسمت بازی ها، به دنبال The Sims 4 بگردید و آن را دانلود کنید و تمام EXPANSIONS و ADD-ONS & BONUSES های قابل دانلود را نیز دانلود کنید.

- برای تغییر آدرس محل نصب بازی های ZLOrigin، به این قسمت مراجعه کنیدOrigin -> Application Settings -> Advanced

- اگر با دانلود بازی از طریق ZLOrigin مشکل داشتید، میتوانید فایل تورنت نسخه کامل بازی را دانلود کنید و آن را توسط نرم افزار برای مشاهده این لینک لطفاً ابتدا ثبت نام کنید.  اجرا کنید تا بازی دانلود شود: برای مشاهده این پیوست لطفاً ابتدا ثبت نام کنید.

2-7. بازی را از طریق ZClient اجرا کنید (قسمت پایین ZClient، بازی The Sims 4 را انتخاب کنید و گزینه Run را بزنید).

- در صورت آپدیت دادن بازی، برای آپدیت کردن آن وارد ZLOrigin شوید و بازی The Sims 4 را پیدا کنید، اکنون گزینه Update را بزنید تا بازی بروزرسانی شود.

- درصورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل، آن را بصورت پاسخ مطرح کنید.

• پسند 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• MH11 موضوع را ویژه کرد
  • MH11 غیرویژه شد و باز شد این موضوع
  • 2 هفته بعد...
  • MH11 موضوع را ویژه کرد
  • 1 ماه بعد...
در 2 ساعت قبل، Momayez گفته است :

سلام

من برای ورود به اکانتم با zclient به مشکل خوردم و ارور mail not found میده بم.

سلام، با همون ایمیل و پسوردی که توی سایت ZLOEmu ثبت نام کردید وارد ZClient بشید.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، MH11 گفته است :

سلام، با همون ایمیل و پسوردی که توی سایت ZLOEmu ثبت نام کردید وارد ZClient بشید.

دقیقا همونارو میزنم ولی بازم قبول نمیکنه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱/۲۳ در 18:40، Momayez گفته است:

دقیقا همونارو میزنم ولی بازم قبول نمیکنه

عجیبه، ایمیل و پسوردتونو دستی بنویسید، کپی نکنید.

اگر نشد، ZClient رو ببندید با VPN از اول امتحان کنید.

ZLOEmu چون بازی های Origin رو ارائه میده ممکنه واسه اینترنت ایران تحریم/فیلتر باشه بخاطر همین میگم که از VPN استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در 3 ساعت قبل، REZVAN گفته است :

سلام من بعد از نصب ZLOrigin با ارور origin crash reporter مواجه میشم ، چیکار کنم ؟؟

سلام، لطفاً یک عکس از خطایی که میده بهتون بفرستید.

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، REZVAN گفته است :

spacer.pngبرای مشاهده این لینک لطفاً ابتدا ثبت نام کنید.

کار خاصی میکنید توی برنامه که کرش میخوره یا همون اول که برنامه رو باز میکنید کرش میخوره؟

ویندوزتون چیه؟

یکبار برنامه رو کامل ببندین و از اول با Run as administrator اجرا کنید. اگر درست نشد برنامه رو کاملاً حذف کنید از روی سیستمتون و از اول نصب کنید.

توجه داشته باشین حتماً ویندوز دفندر و آنتی ویروستون قبل از دانلود و نصب و اجرا باید غیر فعال باشه.

اگر باز هم مشکل حل نشد دوتا سوال بالا رو جواب بدین تا بیشتر راهنماییتون کنم.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، MH11 گفته است :

کار خاصی میکنید توی برنامه که کرش میخوره یا همون اول که برنامه رو باز میکنید کرش میخوره؟

ویندوزتون چیه؟

یکبار برنامه رو کامل ببندین و از اول با Run as administrator اجرا کنید. اگر درست نشد برنامه رو کاملاً حذف کنید از روی سیستمتون و از اول نصب کنید.

توجه داشته باشین حتماً ویندوز دفندر و آنتی ویروستون قبل از دانلود و نصب و اجرا باید غیر فعال باشه.

اگر باز هم مشکل حل نشد دوتا سوال بالا رو جواب بدین تا بیشتر راهنماییتون کنم.

کارایی ک گفتین رو انجام دادن اما جواب نداد 

کاری نمیکنم ، تا روی برنامه کلیک میکنم اول در حال لوده بعد کرش میخوره الته بار اول که نصب کردم یک صفحه برای وارد کردن یوزر پسورد اورد اما بعد دوباره کرش خورد

ویندوز 10

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، REZVAN گفته است :

کارایی ک گفتین رو انجام دادن اما جواب نداد 

کاری نمیکنم ، تا روی برنامه کلیک میکنم اول در حال لوده بعد کرش میخوره الته بار اول که نصب کردم یک صفحه برای وارد کردن یوزر پسورد اورد اما بعد دوباره کرش خورد

ویندوز 10

توجه داشته باشید قبل از اجرا کردن ZLOrigin حتماً باید ZClient درحال اجرا و متصل به اکانتتون باشه.

با VPN هم امتحان کنید.

اگر مشکل حل نشد، برنامه ZLOrigin رو ببندید، فایل زیر رو دانلود کنید و با Run as administrator اجرا کنید تا Cache های برنامه رو پاک کنه. سپس مجدداً برنامه رو اجرا کنید و ببینید مشکل حل میشه یا نه.

اگر کماکان مشکل حل نشد، برنامه iObit Uninstaller رو دانلود و نصب کنید و به وسیله اون، برنامه ZLOrigin یا Origin رو با فایل های junk برنامه بطور کامل حذف کنید. سپس مجدداً برنامه ZLOrigin رو نصب کنید.

در آخر اگه هیچکدوم از روش ها جواب نداد، به احتمال خیلی زیاد مشکل از ویندوزتون هستش. پیشنهاد میکنم که ویندوزتونو آپدیت کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 23 فروردین 1400 در 22:34، MH11 گفته است :

عجیبه، ZClient رو ببندید با VPN از اول امتحان کنید.

ZLOEmu چون بازی های Origin رو ارائه میده ممکنه واسه اینترنت ایران تحریم/فیلتر باشه بخاطر همین میگم که از VPN استفاده کنید.

با وی پی انم امتحان کردم نشد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Momayez گفته است :

با وی پی انم امتحان کردم نشد

سلام، این خطایی که شما گفتید مرتبط میشه به اکانت ZLOEmu شما.

به سایت برای مشاهده این لینک لطفاً ابتدا ثبت نام کنید.  مراجعه کنید و با اکانتی که ساختید وارد بشید ببینید مشکلی نداره وارد میشه یا که نه..

ایمیلتونم چک کنید شاید اکانت نیاز به فعال سازی از طریق ایمیل داشته باشه.

اگر مشکل حل نشد، با یک ایمیل دیگه یک اکانت جدید بسازید و از ایمیل ارسالی، اکانتتونو فعال سازی کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در 23 فروردین 1400 در 22:34، MH11 گفته است :

عجیبه، ZClient رو ببندید با VPN از اول امتحان کنید.

ویرایش شده توسط Momayez
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MatinGX گفته است :

سلام من یه ارور recv میگرم تمام مراحل هم دقیقا انجام دادم با وی پی ان هم کار انجام دادم موقع نصب zcient

سلام، اگه میتونید از ارور عکس بگیرید بذارید اینجا.

لینک به دیدگاه

سلام من یه ارور recv میگرم تمام مراحل هم دقیقا انجام دادم با وی پی ان هم کار انجام دادم موقع نصب zcient

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، MatinGX گفته است:

سلام، احتمالا آنتی ویروس یا ویندوز دفندرتون اجازه عمل نمیده، لطفا پوشه ای که ZClient رو توش نصب کردید همراه با پوشه C:/ProgramData/ZLOEmu را به لیست مجاز آنتی ویروس یا ویندوز دفندرتون اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

• MH11 موضوع را غیرویژه کرد

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...