رفتن به مطلب
 • به انجمن گیم جی جی خوش آمدید!

  برای دسترسی و استفاده از تمامی قابلیت های انجمن (از جمله ارسال موضوع یا پاسخ، دانلود فایل و هرگونه فعالیتی در انجمن) شما نیاز به ثبت نام دارید.
   

  ثبت نام کاملاً رایگان میباشد.

   

درباره گیم جی جی


MH11

پست های پیشنهاد شده

GAMEGG انجمنی رایگان، عمومی و فارسی زبان میباشد که در زمینه آموزش، پشتیبانی و دانلود بازی های ویدیویی فعالیت میکند. این انجمن در تاریخ 28 اردیبهشت 1399 توسط MH11 تاسیس شد. شما در این انجمن میتوانید مطالب و تجربیات خود را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و نظرات آنها را مشاهده کنید. همچنین میتوانید سوالات یا مشکلات خود را در انجمن مطرح کنید تا سایر کاربران شما را راهنمایی کنند. شما میتوانید از مطالب، آموزش ها، فایل ها و... که توسط سایر کاربران در انجمن قرار گرفته شده اند نیز استفاده کنید. در وبلاگ انجمن گیم جی جی نیز مطالب جذابی از جمله معرفی و اخبار بازی های ویدیویی قرار میگیرد. با فعالیت خود، رتبه خود را در انجمن گیم جی جی بالا ببرید!

انجمن گیم جی جی همچنین برگزار کننده انواع تورنمنت های آنلاین بازی های ویدیویی بصورت حرفه ای همراه با جوایز نیز میباشد. شما هم میتوانید از بخش تورنمنت ها، با استفاده از سیستم تورنمنت ساز گیم جی جی، تورنمنت خود را برگزار کنید و ایجاد تیم ها، براکت، قرعه کشی و مسابقات را به سیستم تورنمنت گیم جی جی بسپارید. همچنین میتوانید در تورنمنت های برگزار شده توسط سایر کاربران نیز شرکت کنید. بخش تورنمنت های رسمی گیم جی جی از بخش تورنمنت های عمومی که توسط کاربران انجمن برگزار میشوند مجزا میباشد.

- انجمن گیم جی جی، هم با اینترنت داخلی و هم با اینترنت بین المللی قابل دسترسی میباشد و ترافیک مصرفی برای کاربران ایرانی نیم بها محاسبه میشود.
 

نکته: برای استفاده از تمام امکانات انجمن باید ابتدا ثبت نام کنید.

نکته: بعد از ثبت نام، قوانین انجمن را حتماً مطالعه فرمایید.
 

بخش های اصلی انجمن گیم جی جی:

 

- دعوت از کاربران برای همکاری

- مشاهده ویدیو معرفی انجمن (یوتیوب)

 • پسند 3

GitHub

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
G A M E G G
logo-samandehi
×
×
 • اضافه کردن...
Discord GitHub LinkedIn Instagram YouTube